צימר המערה המקורי מושב חוסן גליל מערבי - צימרים לזוגות בארץ לפרטים : 04-9570126 | 050-5383575
צימרים המערה המקורי
מושב חוסן
| | | | | | | | |
|
צימר המערה של מזל ודוד שלוש מושב חוסן
04-9570126
050-5383575
מערת התשוקה
מערת האהבה
מערת המזל
מערת אדם וחווה
מערת היצרים
מערת התענוגות
מערת האושר
מערת החושניות
מערת הרומנטיקה
הבריכה החצר
צור קשר
שם
אימייל
טלפון
הודעה

צימרים לזוגות בארץ

 
צימרים לזוגות בארץ הפכו בשנים האחרונות לטרנד שאין שני לו. זוגות אוהבים רבים נוהגים לשלב את החופשה שלהם עם טיולים בחיק הטבע ואם כבר אפשר באותו זמן לחוות זמן איכות זוגי אז למה לא לעשות זאת?? צימרים רומנטיים לזוגות מיועדים לזוגות ומראש הם עוצבו בדיוק לשם כך – הרומנטיקה.  
כל אווירת הצימר משדרת אהבה ורומנטיקה, לעיתים נדמה שהצימרים הם חלק מתפאורת וסצנת אהבה גדולה בהוליווד. צימרים בסגנונות שונים, עם אביזרים שונים אך כולם מאובזרים ברמה גבוהה וללא פשרות.  

מבחר צימרים לזוגות עם בריכה פרטית מהווים אף הוא אחד מגולות הכותרת בתחום תיירות הפנים לזוגות אוהבים. הצימרים לרוב יהיו מבודדים ופרטים לשמירה על אינטימיות מוחלטת. לרוב, מתחמי הצימרים נמצאים כבר במקומות יחסית מבודדים או בשטחים מרוחקים מעט ממקום הישוב.  
ישנם מתחמי צימרים רבים שבנו ליד הצימרים בריכות פרטיות המיועדות רק לאותו צימר או בריכת שחיה גדולה המעניקה שרות לכל נופשי המתחם. אם בחרתם לצאת לנופש זוגי בוודאי תרצו גם לצאת מעט מן הצימר החוצה וללכת לטייל, אפשרויות ואופציות רבות ומגוונות תימצאו בכל מקום לטיולים ולסיורים, ביקורים ביקבים פרטים ויקבי בוטיק, סיור באתרים היסטוריים, לאמיצי הלב שביניכם ימתינו אטרקציות אקסטרימיות ברמות שונות, נחלים ומקורות מים רבים, פארקים לאומיים ועוד כהנה וכהנה.   מאגר האפשרויות אינו נגמר. צימר לזוגות הוא מקום מיוחד במינו להגשמת חלומות כמו למשל להציע נישואין בדרך מקורית, או לתת מתנת יומולדת בדרך מעט שונה מהרגיל.   עוד אפשרות חשובה ואופציונאלית ביותר היא לחגוג את ירח הדבש או את ליל הכלולות בצימר רומנטי לזוגות אוהבים. בתאום עם בעלי הצימרים תוכלו לבקשם לארגן את הצימר עם בלונים או פרחים.          

למרות שטרנד היציאה לנופש בארץ בצימר תפס בשנים האחרונות גל גבוה במיוחד זה נראה כאילו צימר זה משהו שתמיד היה קיים פה.   הביקוש ההולך וגובר לצימר בצפון הביא לכך שרבים מבעלי מתחמי הצימרים מקימים היום צימר ברמות גבוהות במיוחד, ברמות איכות של 5 כוכבים.    הייחוד המבדיל בין נופש בבית מלון לבין נופש ב – צימר הוא בעיקר הקירבה וההתקרבות אל הטבע. לא עוד להיות סגורים, לא עוד לשאוף כל היום אויר מזגן אלא להיפך – כמה שיותר לצאת החוצה, כמה שיותר לנשום אויר טבעי ונקי.   צימר למשפחות עם בריכה מהווה גולת כותרת למשפחות המעוניינות לצאת לנופש עם כל המשפחה ולהיות בטוחים שגם לילדים יהיה מקור להנאה. במתחמי צימרים רבים ברחבי הארץ כולה קיימות בריכות שחיה ברמות גבוהות במיוחד.   בריכות מחוממות ומקורות, בריכות פרטיות ואפילו בריכות ספא מיוחדות שתמצאו – צימר ספא הוא צימר עם טיפולי ספא שונים כמו מסאג'ים, סאונה ועוד... צימר בצפון יש במקומות מיוחדים במינם.   למול נופים מרהיבים פסטורליים ולעיתים נדמה שבכלל עזבנו את הארץ ויצאנו לטיול נופש בחו"ל, אבל זה לא כך – נופש תיירות הפנים בארץ אינו נופל במאומה בנופש בחו"ל.

 הרמה בארץ גבוהה במיוחד וללא פשרות.   בכל צימר תימצאו את מיטב האיבזור והריהוט ממיטב היצרנים, תפאורת הפנים תהיה מיוחדת, הגינה והחצר, הבריכה וגם רהיטי הגן יהיו אף הם ברמות גבוהות במיוחד. זוגות רומנטיים רבים מבקשים מידי פעם לצאת לנופש במקום מבודד עם פרטיות ואינטימיות מרובה. צימר לזוגות אמור לספק דרישות אלו.   בכל צימר כזה תמצאו מכלול רחב של אפשרויות לחיזוק הקשר הרומנטי זוגי, צימר לזוגות הוא מקום מיוחד לתת בצורה מיוחדת מתנה יומולדת או להציע נישואין, לחגוג שנת נישואין או חברות ואפילו את ירח הדבש להעביר בצורה קסומה ובלתי נשכחת.   אל תישכחו דבר נוסף וחשוב במיוחד.... יצאתם לנופש כשבראש ובראשונה המטרה היא להתקרב אל הטבע, אל מקורות שיאפשרו לכם לחוות חוויות ואטרקציות. צימר עם נוף הכרחי לשלמות ולהצלחת הנופש כי הרי הפסטורליות שבנוף מעבירה לכולנו תחושות ואנרגיות חזקות וטובות במיוחד
 

צימרים לזוגות בארץ צימר המערה צימרים בחוסן

| | | |
צימר המערה - צימרים לזוגות בארץ חדרים לפי שעה קידום אתר
כל הזכויות באתר צימר המערה שמורות חל איסור להעתיק מידע או כל דבר אחר ללא רשות בכתב .
צימר המערה